CNC frézování

CNC frézování nebo počítačově numericky řízené frézování je obráběcí proces, který využívá počítačové řízení a rotující vícebodové řezné nástroje k postupnému odstraňování materiálu z obrobku a výrobě dílu nebo produktu na míru. Tento proces je vhodný pro obrábění široké škály materiálů, jako je kov, plast, sklo a dřevo, a pro výrobu různých dílů a produktů na míru.

CNC frézování je jednou z nejběžnějších služeb CNC obrábění a strojníci jej mohou použít k výrobě široké škály CNC obráběných dílů. Prototypové společnosti často používají CNC frézování k výrobě jednorázových funkčních prototypů.

CNC frézování používá počítačové instrukce k pohybu rychle rotujícího řezného nástroje podél tří nebo více os. Když se rotující řezný nástroj dostane do kontaktu s obrobkem, odebírá materiál kontrolovaným způsobem. Řezný nástroj provádí řadu průchodů proti povrchu obrobku, dokud se obrobek nepodobá požadované součásti.

Většina CNC frézování udržuje obrobek nehybný a drží ho na lůžku stroje pomocí svěráku. Víceosé CNC frézování však může kývat nebo otáčet obrobek, aby se vytvořil větší počet řezných úhlů. To umožňuje strojníkovi vytvářet složitější díly, aniž by musel ručně přeorientovat obrobek.

Poskytovatelé služeb rychlého prototypování používají CNC frézování, protože se jedná o komplexní proces s krátkými dodacími lhůtami.
Chcete si koupit přizpůsobené CNC frézování vyrobené v Číně? Youlin je určitě vaše dobrá volba. Jsme známí jako jeden ze slavných CNC frézování výrobců a dodavatelů v Číně. Přijměte hlavně OEM a ODM podnikání, protože nabízíme konzultační skupinu, pracovníky s bohatými zkušenostmi, řízení dodavatelského řetězce, různá řešení a pouze export.