Kování

Kování je výrobní proces zahrnující tvarování kovu pomocí kladiva, lisování nebo válcování. Tyto tlakové síly jsou dodávány pomocí kladiva nebo matrice. Kování je často kategorizováno podle teploty, při které se provádí – kování za studena, za tepla nebo za tepla.

Účelem kování je vytvoření kovových dílů. Ve srovnání s jinými výrobními metodami vyrábí kovové kování jedny z nejodolnějších dostupných dílů. Jak se kov zahřívá a lisuje, drobné praskliny se utěsní a všechna prázdná místa v kovu se uzavřou.

Proces kování za tepla také rozbíjí nečistoty v kovu a redistribuuje takový materiál v kovovém dílu. To výrazně snižuje vměstky v kované části. Inkluze jsou složené materiály implantované do oceli během výroby, které způsobují napěťové body ve finálních kovaných dílech.

Zatímco nečistoty by měly být odstraněny během procesu počátečního odlévání, kování dále zušlechťuje kov. Dalším způsobem, jak kování zpevňuje kov, je střídání jeho struktury zrna, což je tok zrna kovového materiálu při jeho deformaci. Kováním lze vytvořit příznivou strukturu zrna, díky níž je kovaný kov pevnější.
Chcete si koupit přizpůsobené Kování vyrobené v Číně? Youlin je určitě vaše dobrá volba. Jsme známí jako jeden ze slavných Kování výrobců a dodavatelů v Číně. Přijměte hlavně OEM a ODM podnikání, protože nabízíme konzultační skupinu, pracovníky s bohatými zkušenostmi, řízení dodavatelského řetězce, různá řešení a pouze export.