Kování kovů

Kování kovů je jedním z nejdůležitějších procesů zpracování kovů v průmyslu zpracování kovů. Je zvláště důležitý v železářském a ocelářském průmyslu a je považován za obrovský zdroj produktivity. Kování kovů je proces, při kterém se kovy formují a tvarují pomocí tlakových sil. Síly jsou dodávány pomocí kladiva, lisování nebo válcování.

Ve srovnání s jinými výrobními metodami je známo, že kování kovu produkuje některé z nejpevnějších dostupných dílů. Jak se kov zahřívá a lisuje, drobné praskliny se utěsní a prázdná místa nalezená v kovu se uzavřou.

Kromě toho proces kování kovu za tepla rozbíjí veškeré nečistoty v kovu a redistribuuje takový materiál napříč kovovým dílem. To má za následek značně snížené vměstky v kované části. Vměstky jsou složené materiály zabudované do oceli během výroby, které způsobují napěťové body ve výrobku.

Kovat lze širokou škálu kovů. Mezi typické kovové výkovky patří uhlíková ocel, legovaná ocel a nerezová ocel. Kovat lze také velmi měkké kovy, jako je hliník, mosaz a měď. Procesem kování lze vyrábět díly s vynikajícími mechanickými vlastnostmi s minimálním odpadem. Základní koncept spočívá v tom, že původní kov je plasticky deformován do požadovaného geometrického tvaru, což mu dává vyšší odolnost proti únavě a pevnost. Tento proces je ekonomicky výhodný se schopností hromadné výroby dílů a dosažení specifických mechanických vlastností v hotovém výrobku.

Pokud máte zájem o zakázkovou výrobu kovových dílů nebo komponentů a myslíte si, že kování pro vás může být tou nejlepší volbou, neváhejte nás kontaktovat.
Chcete si koupit přizpůsobené Kování kovů vyrobené v Číně? Youlin je určitě vaše dobrá volba. Jsme známí jako jeden ze slavných Kování kovů výrobců a dodavatelů v Číně. Přijměte hlavně OEM a ODM podnikání, protože nabízíme konzultační skupinu, pracovníky s bohatými zkušenostmi, řízení dodavatelského řetězce, různá řešení a pouze export.