Obrábění na CNC soustruhu

Obrábění na CNC soustruhu

Čína Dodavatelé CNC soustruhu. Youlin je předním poskytovatelem vysoce integrovaných služeb CNC soustruhu pro různorodou směs náročných průmyslových odvětví. S energickým personálem technicky vyspělých výrobních profesionálů jsme schopni zvládnout zakázky jakékoli velikosti nebo geometrické složitosti a zároveň splnit závazky pevných dodávek.

Detail produktu

Výrobci CNC soustruhu na zakázku

Náš podnik si klade za cíl věrně fungovat, sloužit všem našim potenciálním zákazníkům a často pracovat na nových technologiích a nových strojích pro Factory velkoobchod China CNC Soustruh Machining, Vítáme nové a staré vyhlídky ze všech oblastí každodenního života, kteří se nás zmocní na dlouhou dobu dlouhodobá podniková sdružení a dosažení vzájemného úspěchu!
Tovární velkoobchodní obrábění CNC soustruhů v Číně, kvalifikovaný inženýr výzkumu a vývoje může být zde pro vaše konzultační služby a my se pokusíme co nejlépe splnit vaše požadavky. Nezapomeňte nás proto s dotazy kontaktovat. Budete nám moci posílat e-maily nebo nám zavolat pro malé firmy. Také můžete sami přijít do našeho podniku, abyste nás více poznali. A my vám jistě dodáme nejlepší nabídku a poprodejní servis. Jsme připraveni budovat stabilní a přátelské vztahy s našimi obchodníky. Abychom dosáhli vzájemného úspěchu, vynaložíme maximální úsilí na vybudování pevné spolupráce a transparentní komunikační práce s našimi společníky. Jsme tu především proto, abychom uvítali vaše dotazy na jakoukoli z našich položek a služeb.

1. Co je CNC soustružení (“CNC Soustružení”)?

CNC Lathe MachiningCNC soustružnické obrábění je výrobní technika, která nabízí specializované řezání nástrojů navržených tak, aby přeměnily kovový polotovar na složité, štíhlé nebo jemné součásti, které vyžadují úzké tolerance. Rotační činnost obrobku se nazývá "soustružení". To je důvod, proč se určité typy CNC soustružnického obrábění nazývají CNC soustružení. Při CNC soustružnickém obrábění se nástrojová korunka pohybuje pomalu axiálně a radiálně, zatímco se obrobek rychle otáčí, aby se vytvořily přesné kulaté tvary s vnějším průměrem (OD) a vnitřním průměrem (ID). Obráběcími stroji lze obrábět mnoho různých druhů konstrukcí v závislosti na jejich různých průmyslových potřebách. Běžně se používají v ropném a plynárenském průmyslu, automobilovém, leteckém, lékařském, elektronickém, hornickém, elektrárenském, ocelářském a papírenském průmyslu a v loďařském průmyslu.2. Aplikace a kvalita CNC soustruhu

Přesnost a přesnost procesu CNC soustruhu z něj učinily vysoce využívanou metodu pro prototypy, malé série a velkoobjemovou výrobu přesných soustružených součástí pro nejrůznější průmyslová odvětví.


CNC Lathe MachiningSpolehlivost a přesnost CNC soustružnických součástí učinila CNC soustruhové obrábění oblíbenou metodou pro konstruktéry, konstruktéry, výrobní inženýry a nákupčí. CNC soustružení je velmi často nejlepší technologií pro realizaci požadavků a specifikací návrhů od komponent LED osvětlení přes zubní implantáty až po výrobu nerezových leteckých senzorů.Pro letecký průmysl, lékařství, energetiku, špičkovou elektroniku, satelitní komunikaci, radary, obranu a další kritická průmyslová odvětví, kde je kvalita zásadní, je přesné CNC soustružnické obrábění vždy výzvou splnit náročné standardy těchto odvětví. Komponenty pro tato kritická průmyslová odvětví musí být bezchybně vyrobeny do nejmenších detailů od schválení prvního dílu až po poslední výrobní sérii.


3. Výhody CNC soustružnického obrábění

Při určování nejlepší metody výroby součásti jsou nejdůležitějšími faktory:

 • Kids Jump Ball

  Přesnost

  – schopnost dodržet úzké tolerance.

 • Kids Jump Ball

  Přesnost, konzistence a opakovatelnost

  – od první části nebo kontroly článku po poslední část.

 • Kids Jump Ball

  Cenově dostupné

  – Pro realizovatelnou část a implementaci návrhu je klíčová nákladová efektivita procesu.

 • Kids Jump Ball

  Možnost velikosti

  – Možnost velikosti procesu CNC soustružnického obrábění musí pokrývat omezení průměru a délky součásti a také surové tyče použité k výrobě součásti.


4. Nejčastější dotazy

Otázka: Jaký produkt je vhodný pro zpracování CNC soustruhu?

Odpověď: CNC soustruh otáčí polotovar, blok kovu nebo plastu, vysokou rychlostí. Počítač pak pomocí řezného nástroje odstraní materiál ze spřádacího polotovaru. CNC soustruhy jsou ideální pro vytváření válcových dílů. CNC soustruh používá dvouosý systém, pouze odebírá materiál z os X a Y. Řezy jsou provedeny po celém obvodu součásti. Soustruhy jsou ideální pro vytváření dílů, které vyžadují přesnou symetrii.


Otázka: K čemu se používá CNC soustruh?

Odpověď: CNC soustruh se běžně používá k provádění / výrobě přesných kulatých tvarů s vnějším průměrem (OD) a vnitřním průměrem (ID). Tímto obráběcím strojem lze obrábět prakticky všechny druhy konstrukcí v závislosti na jejich potřebách v různých průmyslových odvětvích.


Otázka: Jaké jsou různé operace, které lze provádět na soustruhu?

Odpověď: Zde si projdeme typy základních obráběcích procesů na CNC soustruhu.
Hot Tags: CNC soustruhové obrábění, Čína, přizpůsobené, OEM, výrobci, dodavatelé, továrna, Made in China

Odeslat dotaz

Související produkty