CNC obrábění nerezové oceli

CNC obrábění nerezové oceli

OEM továrna na CNC obrábění nerezové oceli. Youlin je jedním ze spolehlivých výrobců přesných CNC obráběcích dílů z nerezové oceli v Číně. Naše pokročilé CNC obráběcí centrum z nerezové oceli vám poskytuje všestranné pečovatelské služby, které naši zkušení projektoví inženýři a strojníci pečlivě analyzují a zpracují jej nejefektivnějším procesem obrábění tak, aby vyhovoval vašim specifikacím návrhu a zároveň optimalizoval váš čas a náklady.

Detail produktu

OEM továrna na CNC obrábění nerezové oceli.

„Ovládejte standard podle detailů, ukažte sílu podle kvality“. Naše organizace se snažila vytvořit vysoce efektivní a stabilní tým zaměstnanců a prozkoumala efektivní vysoce kvalitní příkazovou metodu pro vysoce reputační CNC obrábění nerezové oceli v Číně. Těšíme se na rychlé obdržení vašich dotazů.
Vysoká reputace Čínské zakázkové CNC obrábění nerezové oceli CNC obrábění nerezové oceli, zakázkové obráběné díly, jsou odolné modelování a dobře se propagují po celém světě. Za žádných okolností nezmizí klíčové funkce v krátkém čase, ve vašem osobním případě by to mělo být fantastické kvality. Řídí se zásadou obezřetnosti, efektivity, unie a inovací. podnik vynaložil velké úsilí na rozšíření svého mezinárodního obchodu, zvýšení svého podnikání. těžit a zlepšit rozsah exportu. Jsme přesvědčeni, že budeme mít živou perspektivu a že budeme distribuováni po celém světě v nadcházejících letech.

1. Specialista na CNC obrábění z nerezové oceli

Stainless Steel CNC MachiningPřesné CNC obráběcí díly z nerezové oceli se díky svým žádoucím fyzikálním vlastnostem stávají volbou pro mnoho průmyslových odvětví! Díky níže uvedeným výhodám se díly a produkty z nerezové oceli staly životaschopnou volbou pro mnoho průmyslových odvětví a aplikací, ačkoli jsou obzvláště oblíbené v oblasti lékařství, automobilového průmyslu, letectví, zdravotnictví a spotřební elektroniky. Zatímco nejlepší a nejrychlejší způsob výroby dílů z nerezové oceli je CNC obrábění, zejména CNC frézování s dosahem nerezové oceli široko daleko.

Zavázali jsme se poskytovat vysoce kvalitní služby za konkurenceschopné ceny. Naše rozsáhlé zkušenosti v kombinaci s našimi odbornými znalostmi nám pomohly snadno realizovat různé složité projekty. Náš dlouhý seznam šťastných a spokojených zákazníků je důkazem našeho odhodlání poskytovat kvalitní služby v co nejrychlejším čase. Kontaktujte nás nebo si vyžádejte cenovou nabídku ještě dnes ohledně využití našich služeb CNC obrábění nerezové oceli.


2. Výhody CNC obrábění nerezové oceli

Stainless Steel CNC Machiningâ— Velká přesnost a vysoká tolerance zajišťují vysoce kvalitní díly z nerezové oceli
â— Úspora času a nákladů, velká rychlost CNC obrábění dílů z nerezové oceli
â— Umožňuje výrobu objednaných produktů přesně podle uvedených specifikací
â— Lze obrábět komplexní díly z nerezové oceli pro high-tech průmysl


3. Třída materiálu a aplikace CNC obrábění nerezové oceli

Nerezové oceli jsou vysoce legované oceli s vynikající odolností proti korozi než uhlíkové a nízkolegované oceli. To je z velké části způsobeno jejich vysokým obsahem chrómu, přičemž většina druhů slitin nerezové oceli obsahuje alespoň 10 % prvku.
Nerezovou ocel lze rozdělit do jedné z pěti kategorií: austenitická, feritická, martenzitická, srážkově kalená (PH) a duplexní. V každé kategorii je jedna základní slitina pro všeobecné použití. Odtud se na základně provádějí malé změny ve složení za účelem vytvoření specifických vlastností pro různé aplikace.
Pro informaci jsou zde uvedeny vlastnosti každé z těchto skupin a také několik příkladů oblíbených tříd a jejich běžného použití.

Kategorie

Vlastnosti

Oblíbené známky

Běžná použití

austenitické

Nemagnetické, vynikající odolnost proti korozi a teplu.

304, 316

Zařízení na zpracování potravin, okapy, šrouby, matice a další spojovací prvky.

Feritický

Magnetické, nižší odolnost proti korozi a teplu než austenitické.

430, 446

Automobilové díly a kuchyňské spotřebiče.

Martenzitické

Magnetická, střední odolnost proti korozi – ne pro silnou korozi.

416, 420, 440

Nože, střelné zbraně, chirurgické nástroje a ruční nářadí.

Vytvrzené srážkami (PH)

Nejsilnější třída, tepelně zpracovatelná, silná odolnost proti korozi.

17-4 PH, 15-5 PH

Letecké komponenty.

Duplex

Silnější směs jak austenitických, tak feritických.

244, 2304, 2507

Úpravny vody, tlakové nádoby.


4. Nejčastější dotazy

Otázka: Proč si vybrat CNC obrábění z nerezové oceli?
Odpověď: Nerezová ocel je díky svým vynikajícím fyzikálním vlastnostem jednou z nejoblíbenějších průmyslových slitin pro mnoho projektů CNC obrábění. Kov má velmi vysokou pevnost v tahu a má vysokou odolnost proti korozi a opotřebení, což má za následek zvýšenou odolnost produktu a životnost součásti. Má také dobrou zpracovatelnost a svařitelnost, aby odpovídala vašim specifickým potřebám obrábění, stejně jako vysokou tažnost a tvarovatelnost, aby vyhovovala požadavkům specifikace jakéhokoli projektu.

Otázka: Jak rozlišit mezi SS304 a SS316?
A: Esteticky mezi nimi není žádný rozdíl; ve skutečnosti je jediným způsobem, jak je rozlišit, je chemicky testovat. Hlavní rozdíl mezi SS304 a SS316 je ten, že SS316 má přídavek molybdenu. Poskytuje vyšší odolnost proti korozi, zejména proti chloridům a chlorovaným roztokům.

Otázka: Jaká třída nerezové oceli nerezaví?
Odpověď: Austenitické nerezové oceli jako 304 nebo 316 mají vysoké množství niklu a chrómu. Chróm se spojuje s kyslíkem dříve, než je schopno železo, které vytváří vrstvu oxidu chrómu. Tato vrstva je velmi odolná proti korozi, která zabraňuje tvorbě rzi a chrání podkladový kov.
Hot Tags: CNC obrábění nerezové oceli, Čína, přizpůsobené, OEM, výrobci, dodavatelé, továrna, vyrobeno v Číně

Odeslat dotaz

Související produkty