Přesné CNC obrábění

Přesné CNC obrábění

OEM přesné CNC obrábění vyrobené v Číně. Youlin se věnuje výrobě vysoce kvalitních dílů a produktů pro přesné CNC obrábění, které splňují nebo překračují očekávání našich zákazníků. Díky vlastní technické pomoci, celé řadě služeb a možnostem poskytovat prototypy a krátkodobou i dlouhodobou výrobu jsme vaším jediným kontaktním místem pro přesné CNC obrábění.

Detail produktu

Dodavatelé přesného CNC obrábění OEM

Klademe důraz na pokrok a každý rok zavádíme na trh nové zboží pro výrobce pro přesné CNC obrábění v Číně, naše laboratoř je nyní „Národní laboratoř technologie turbodmychadel dieselových motorů“ a vlastníme profesionální skupinu pro výzkum a vývoj a kompletní testovací zařízení.
Výrobce pro přesné CNC obrábění v Číně, naše společnost vždy trvala na obchodním principu "Kvalita, čestnost a zákazník na prvním místě", díky kterému jsme získali důvěru klientů z domova i ze zahraničí. Máte-li zájem o naše zboží, neváhejte nás kontaktovat pro další informace.

1. Naše možnosti přesného CNC obrábění

Precision CNC MachiningYoulin se již mnoho let specializuje na vysoce přesné CNC obrábění s vysokou tolerancí. Na základě zákaznických návrhů as využitím pokročilé technologie CNC obrábění a soustružení vyrábíme zakázkové prototypy s úzkou tolerancí a výrobní díly ze široké škály materiálů. Poskytovali jsme služby přesného CNC obrábění mnoha typům různých průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, zemědělství, výrobců nábytku, zdravotnictví a spotřebního zboží. Objem není nikdy problém a výrobní série s vysokou a nízkou kapacitou jsou snadno dostupné. Máme zkušenosti a odborné znalosti, abychom dodali i ty nejsložitější díly s dokonalou přesností a opakovatelností.


2. Přesné CNC obrábění Výhody

Precision CNC MachiningMezi hlavní výhody Precision CNC Machining patří výroba složitých dílů s vysokou přesností při zachování nižších výrobních a seřizovacích nákladů. Přesné CNC obrábění pomáhá zlepšit celkový stupeň přesnosti, protože se jedná o spolehlivou a plně vyvinutou technologii, která výrazně eliminuje možnost lidské chyby. Navíc uvolněním času od operátorů v rámci výrobního procesu se může pozornost soustředit na zajištění kvality a nabídnutí dohledu nad projektem, což pomáhá zajistit splnění detailních požadavků na výrobní procesy. Pokud jde o snížení nákladů, Precision CNC Machining nejen snižuje náklady tím, že snižuje nutnost kvalifikované obsluhy, ale také snižuje celkové množství odpadu materiálu.

Další výhodou Precision CNC Machining je zlepšení pracovních postupů od CNC prototypování až po plnohodnotnou výrobu. Na úrovni prototypování umožňují CNC stroje vývojářům rychle vytvářet funkční návrhy, které lze použít pro testování. Když se pak na trhu objeví poptávka, CNC obrábění může rychle umožnit přechod k plnohodnotnému vývoji. V každém kroku se dramaticky zkracují doby obratu, což společnostem umožňuje výrazně snížit náklady na promarněnou příležitost.


3. Přesné CNC obrábění kovů, slitin

Odborné znalosti Youlin a pokročilá CNC technologie nám umožňují vyrábět vysoce přesné díly ze široké škály kovů. Ať už potřebujete standardní hliník, mosaz a nerezovou ocel, nebo speciální slitiny, jako je wolfram a hořčík, dokážeme zachovat úzké tolerance a vynikající přesnost, kterou vaše produkty vyžadují.

  • Hliník
  • Mosaz
  • Nerez
  • Titan
  • Plastický
  • Speciální ocel
Precision CNC Machining

Hliník je vysoce tažný kov, takže se snadno obrábí. Materiál má dobrý poměr pevnosti k hmotnosti a je dostupný v mnoha typech pro řadu aplikací.
✔6061-T6 ✔5052 “1060 “3003 ✔4130 ✔4140 ✔5083 ✔6082 „5A12 ✔7075 ✔5052 “2024 “1100 ✔3004 ✔5754 ✔6063 ✔7050 –“5A02

Precision CNC Machining

Mosaz má žádoucí vlastnosti pro řadu aplikací. Má nízké tření, má vynikající elektrickou vodivost a má zlatý (mosazný) vzhled. Běžně se používá u dílů, které vyžadují velké zatížení.
„C36000 „C37800 „C27400 „C10200 „CW617N „HPb59-1

Precision CNC Machining

Nerezová ocel je odolná vůči vysokým teplotám, s dobrou odolností proti oxidaci a korozi. Je široce používán v strojních součástech, součástech stavebního průmyslu atd.
“303 “304 “316 „316L –“420 –“430

Precision CNC Machining

Titanová slitina je široce používána v automobilovém průmyslu pro svou nízkou hmotnost, vysokou pevnost a dobrou odolnost proti korozi.
„Titan třídy 2 ✔ Titan 6Al-4V

Precision CNC Machining

Plast je jedním z nejčastěji používaných materiálů na světě, protože je odolný vůči korozi, je odolný, vodotěsný, má nízkou hmotnost, nízkou cenu a snadné zpracování.
„ABS“. ✔Acetal [Delrin] „Akryl „G-10 Garolit „Nylon 6/6 „PROHLÉDNOUT „Polykarbonát ✔PTFE [teflon] „Polypropylen

Precision CNC Machining

Speciální ocel je druh oceli se speciálním složením, speciálním výrobním procesem, speciální strukturou a výkonem, který může splňovat speciální potřeby. Speciální ocel má ve srovnání s běžnou ocelí lepší pevnost a houževnatost, fyzikální vlastnosti, chemické vlastnosti, biokompatibilitu a technologické vlastnosti. Je široce používán ve strojírenství, automobilovém průmyslu, vojenském průmyslu, chemickém průmyslu, domácích spotřebičích, lodích, dopravě, železnici a dalších oborech.
„Nástrojová ocel „Ložisková ocel âœ"Dranice ocel „Rychlořezná ocel „wolframová ocel „Manganová ocel „Molybdenová ocel „wolfram chromová ocel4. Nejčastější dotazy

Otázka: Jaký je rozdíl mezi CNC obráběním a přesným obráběním?

A: Je to ve jménu, opravdu. Přesné obrábění je nastaveno na vyšší standard.

â—†Standard tolerance CNC stroje je obvykle 0,008“ nebo 0,005“

â—†Standard tolerance v přesném obrábění může být až 0,0001â€

Nezní to moc, že? Ale tato malá podpora poskytovaná technologií přesného obrábění umožňuje vašemu výrobci znemožnit složité tvary standardním CNC nebo ručním obráběním. V letectví a kosmonautice a obrábění lékařských zařízení může být splnění přesných specifikací otázkou života nebo smrti.

 

Otázka: Na jaké tři kariéry vás může přesné obrábění připravit?

A: Programování CNC obráběcích strojů a ručních obráběcích strojů.

Navrhování efektivních dílů a programů pomocí CAD/CAM aplikací.

Čtení a interpretace technických tisků a rozměrů.

Komunikace s dalšími profesionály, jako jsou inženýři nebo programátoři.

 

Otázka: Co je to přesná výroba?

A: Přesná výroba je definována jako výroba jednotlivých kusů s extrémní přesností. Tento typ obrábění se používá k výrobě dílů pro různé stroje, včetně lékařského, leteckého a jakéhokoli jiného průmyslu, který vyžaduje výrobu stejných dílů ve velkém množství.
Hot Tags: Přesné CNC obrábění, Čína, přizpůsobené, OEM, výrobci, dodavatelé, továrna, vyrobeno v Číně

Odeslat dotaz

Související produkty